Portatif Yatak

Portatif Yatak

Portatif  yatak  farklı çeşit ve uygun fiyatlarıyla katlaniryatak.com ‘da

Bir çok kullanım alanına sahip portatif yatak modeline göre farklı yerlerde tercih edilmektedir

Bronz katlanır yatak modelimiz özellikle uygun fiyatı sebebiyle şantiye yatağı , işçi yatağı olarak tercih edilmektedir. Bronz katlanır yatak modelimizi konfor gerektiren durumlarda özellikle ev ve otel müşterilerimize önermemekteyiz.

Gümüş portatif yatak modelimiz bir çok yatak firmasının kullandığı bir model olup ev ve yazlıklarda misafir yatağı, otellerde ek yatak, hastanelerde refakatçi yatağı olarak tercih edilmektedir. Yaylı yatağı ve profil iskeletiyle sağlam, uzun ömürlü bir ürünümüzdür.

Altın portatif yatak modelimiz profil iskelet üzerine mdf plaka çakılarak yaylı yatak için ideal sert ve düz zemini sağlar ortopedik yatak kullandığımız bu modelde konfor ve dayanıklılık bir aradadır. Mdf başlığı hem estetik bir görünüm sunar, portatif yatak açıkken yatak başlığı görevi görür hem de portatif yatak kapalı konumdayken üzerine bir şeyler koyabileceğiniz bir düzlem olur.

Piyasadaki portatif yataklar arasında rahatlıkla en kalitelisidir diyebileceğimiz platin portatif yatak 90×200 ölçüsüyle ekstra rahatlık sunar, iki parçalı ortopedik yatak sayesinde kapanıp açılmalarda yaylar katlanmayarak ortopedik özelliğini uzun süre korur,tıpkı altın modelimizdeki gibi profil iskelet üzerine çakılan mdf plaka yaylı yatak için ideal sert ve düz zemini sağlar, cırt cırtlı açma kapaması çok kolaydır, lastikli tekerlekleri sayesinde ses yapmadan kolayca hareket ettirilir, oldukça estetiktir.

 

 

Toplam : TL

Comments are closed.